Sit penatibus, turpis urna aenean lectus phasellus, natoque, pid, elementum amet, ac ut aliquam pulvinar. Turpis ut aliquam dis, sit mus odio rhoncus?

Výkupy nemovitostí Brno

Naše realitní kancelář Brněnský zvonec s.r.o. klade důraz na individuální a vstřícný přístup ke klientovi s nabídkou komplexních služeb v prodeji a nákupech bytů a nemovitostí.

Výkupy nemovitostí a jejích ceny pro Brno

Cenu stanovuje několik parametrů, které vyhodnotíme například dle atraktivity lokality, případně výnosnost z pronájmu. Další parametry jsou také budoucí možné investice do oprav domu a samozřejmě i možná budoucí poptávka v dané lokalitě.

Způsoby inzerce při výkupu nemovitostí

Najít si v dnešní době nejvhodnějšího prodejce realit je velmi obtížně, jelikož na trhu se vyskytuje spousta realitních kanceláří. Aby došlo k prodeji nemovitosti za reálnou cenu je nutné najít kancelář, která inzeruje na větších a tím i přehlednějších formátech v nejčtenějších (volně dostupných) realitních časopisech.

V současné době nestačí na pokrytí pouze internetová inzerce, jelikož je zde stále početná skupina lidí, kteří toto médium nevyužívá. Nelze se spoléhat ani na velké množství nemovitostí u různých realitních kanceláří, protože zde mohou být zakázky ve spolupráci s jinými kancelářemi. Mnohočetná inzerce u více kanceláří tak tvoří rozdíly mezi cenami nabídkovými a konečnými kupními.

Vždy doporučujeme exkluzivní smlouvy, které zaručí mnohem větší péči a inzerci vaší zakázky.

Několik rad před prodejem nemovitosti

Pokud máte konkrétní návrhy podmínek prodeje, nechte si je vždy zapsat do smlouvy o zprostředkování prodeje. Je vhodné vybírat firmy s dlouholetou tradicí, které mají zkušenosti a stabilitu na trhu. Oslovte kancelář, která má konkrétní poptávku pro své klienty. Vždy je lepší navštívit realitní kancelář osobně v sídle jejího působení a přesvědčit se, jak firma působí a funguje. Dobré je ptát se na konkrétní služby, pojištění z odpovědnosti.

Bezrizikový prodej a kompletní servis by měl zahrnovat služby advokáta s úschovou kupní ceny, vyhotovení veškerých právních dokumentů, zajištění znaleckého posudku, poradenství v oblasti daňové povinnosti z převodu, vyhotovení formulářů pro Finanční úřad, zajištění finanční a přepis energií.

Naše kancelář vám poskytne všechny tyto služby včetně vstřícného jednání s právní zárukou prodeje nemovitosti či bytu. Rádi pracujeme pro vaši spokojenost.

Výkupy nemovitostí pro Brno s naší realitní kanceláří

Jsme výhradně brněnská, stabilní realitní kancelář s 15-ti letou tradicí na brněnském trhu s nemovitostmi. Zvláště klademe důraz na individuální a vstřícný přístup ke klientovi s nabídkou komplexních služeb v prodeji a nákupu bytů a nemovitostí. Tyto služby vám s ochotou zajistí profesionální makléři. Jsme certifikovaná realitní kancelář včetně certifikovaných makléřů s celostátní platností certifikátu. Specializujeme se také na

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, byty v privatizaci, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty. Díky nebankovním zdrojům je výkup nemovitostí rychlý i s vyplácením závazků – zástav či exekucí.

 


Copyright © 2019 | Úvod  |   Výkup nemovitostí  |   Jak vše probíhá   |   Reference  |   Kontakt