Sit penatibus, turpis urna aenean lectus phasellus, natoque, pid, elementum amet, ac ut aliquam pulvinar. Turpis ut aliquam dis, sit mus odio rhoncus?

Výkupy nemovitostí Brno

Naše realitní kancelář Brněnský zvonec s.r.o. klade důraz na vstřícný přístup ke klientovi. Ke každému problému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení.

Výkupy nemovitostí a jejich ceny pro Brno

Cenu stanovuje několik parametrů. Ty vyhodnotíme například dle atraktivity lokality či výnosnosti z pronájmu. Patří sem rovněž budoucí možné investice do oprav domu a samozřejmě i možná budoucí poptávka v dané lokalitě.

Způsoby inzerce při výkupu nemovitostí

Chcete nemovitost prodat za její reálnou cenu? Potom je třeba najít kancelář, která inzeruje na větších formátech a v nejčtenějších (volně dostupných) realitních časopisech.

V současné době nestačí na pokrytí pouze internetová inzerce - stále existuje mnoho lidí, kteří toto médium nevyužívají. Nelze se spoléhat ani na velké množství nemovitostí u různých realitních kanceláří. Mnohočetná inzerce u více kanceláří tvoří rozdíly mezi nabídkovou a konečnou kupní cenou.

Vždy doporučujeme exkluzivní smlouvy, které zaručí mnohem větší inzerci vaší zakázky.

Několik rad před prodejem nemovitosti

Pokud máte konkrétní návrhy podmínek prodeje, nechte si je vždy zapsat do smlouvy o zprostředkování prodeje. Je vhodné vybírat firmy s dlouholetou tradicí, které mají zkušenosti a stabilitu na trhu. Oslovte kancelář, která svým klientům nabízí konkrétní poptávku. Vždy je lepší navštívit realitní kancelář osobně v sídle jejího působení a přesvědčit se, jak firma působí a funguje. Dobré je ptát se na konkrétní služby a také na pojištění z odpovědnosti.

Bezrizikový prodej a kompletní servis by měl zahrnovat služby advokáta s úschovou kupní ceny, vyhotovení veškerých právních dokumentů, zajištění znaleckého posudku, poradenství v oblasti daňové povinnosti z převodu, vyhotovení formulářů pro Finanční úřad, finanční zajištění a přepis energií.

Naše kancelář vám poskytne všechny tyto služby. Vstřícné jednání a právní záruka prodeje nemovitosti jsou samozřejmostí.

Výkupy nemovitostí pro Brno s naší realitní kanceláří

Jsme výhradně brněnská, stabilní realitní kancelář s dlouholetou tradicí na brněnském trhu s nemovitostmi. Klademe důraz na individuální a vstřícný přístup ke klientovi. V oblasti prodeje a nákupu bytů a nemovitostí vám zajistíme vše od zhodnocení tržní ceny až po okamžitý výkup nemovitosti za hotové. Se vším vám poradí profesionální makléři a naše právní oddělení zajistí veškerou dokumentaci. Jsme certifikovaná realitní kancelář s dlouholetou tradicí.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, byty v privatizaci, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty. Díky nebankovním zdrojům je výkup nemovitostí rychlý i s vyplácením závazků – zástav či exekucí.

 


Copyright © 2024 | Úvod  |   Výkup nemovitostí  |   Jak vše probíhá   |   Reference  |   Kontakt