Sit penatibus, turpis urna aenean lectus phasellus, natoque, pid, elementum amet, ac ut aliquam pulvinar. Turpis ut aliquam dis, sit mus odio rhoncus?

Reference

Přečtěte si, jak jsou s našimi službami spokojeni naši klienti.

Pokud jsme vám již mohli pomoct dostat ze z obtížné životní situace, děkujeme vám za pozitivní ohlasy. Vážíme si toho, že jste si vybrali ke spolupráci právě nás. Protože ctíme vaše soukromí, jsou vaše recenze naprosto anonymní.

 

Případ 1:

Od různých společností jsme využili tzv. "výhodných" půjček v malých částkách, manžel přišel o práci a já jsem onemocněla, naše platební neschopnost nás přivedla k velkému navýšení dluhů a k uvalení exekuce na náš byt. Realitní kancelář nám okamžitě zjistila aktuální výši dluhů, obvolala exekutory, dohodla ty nejlepší podmínky pro vyplacení a oddlužení našeho bytu a byt rychle vykoupila. Díky tomu nám zbyla hotovost pro naše další bydlení – i to nám kancelář zajistila. Byli jsme moc spokojeni, děkujeme Brněnskému zvonci za pomoc.


Případ 2:

Naše rodina vlastnila rodinný dům v Brně. Před rozvodem s manželem na něm byla zapsána exekuce. Dluhy byly ve prospěch banky, která nám poskytla úvěr na dům při jeho koupi. Manžel splátky nesplácel a tuto informaci mi nesdělil. Ke všemu se stavěl nečinně.

Realitní kancelář vše rozpohybovala a manželovi potvrdila nevýhodnost dražby, při které bychom neměli žádnou jistotu, kolik nám vlastně zbyde peněz, nebo kolik bude umořeno z našich dluhů. Víme od sousedů, že jejich známí tak přišli v dražbě o byt, který měl hodnotu přes 1,5 mil. Kč a byl vydražen za téměř třetinovou cenu 600 tis. Kč. Po dražbě nebyly odečteny všechny dluhy, jelikož částka nepokrývala všechny věřitele. Manželé tak nemají byt a zůstaly jim ještě ke všemu dluhy.

Dnes spokojeně bydlíme já i bývalý manžel každý ve svém bytě, všechny dluhy jsou zaplacené a začínám nový život bez dluhů. Děkuji vám.


Případ 3:

Bohužel nám nastala situace, kdy jsme byli nuceni si vzít úvěr od společnosti a špatně jsme si přečetli smluvní podmínky. Při nesplnění podmínky za vinkulaci k pojištění ve prospěch společnosti, která nám peníze půjčila, nám naběhla pokuta, o které jsme nevěděli. Společnost nás nevarovala a rovnou poslala exekuci na náš byt. Podmínkou smlouvy bylo, že na byt nesmí exekuce přijít, tímto se stal úvěr okamžitě splatným. Peníze v hotovosti jsme neměli a náš celkový dluh se vyšplhal z půjčené splátky 160 tis. Kč na neuvěřitelných 950 tis. Kč během jednoho roku.

Realitní kancelář Brněnský zvonec okamžitě reagovala, kontaktovala finanční společnost, se kterou se svým advokátem začali jednat. Společnost dostala obavy z advokáta Brněnského zvonce, který se za nás postavil a vyjednal pro nás nejlepší podmínky a zejména rychlé ukončení exekuce. Společně s RK jsme byt prodali za výhodnou cenu, která byla srovnatelná s ostatními nabídkami. Všem doporučuji profesionální přístup a nadstandardní právní servis realitní kanceláře. Děkujeme ještě jednou také panu advokátovi.


Případ 4:

Před pár měsíci nám přišla nabídka od magistrátu města Brna na prodej domu, ve kterém bydlíme. Nechtěli jsme se zadlužovat úvěrem. Máme s manželem 6 let do důchodu, takže naše obavy z nemožnosti splácení úvěru byly opodstatněné.

Realitní kancelář nám nabídla výměnu bytu, který nejde do privatizace bytů. Byt jsme směnili s doplatkem pro nás. Naše podmínky o novém bydlení byly zaneseny do smlouvy, sepsané státním notářem, stejně tak podmínky celého případu. Notář pro nás představoval velkou jistotu. Dnes spokojeně bydlíme a ještě máme peníze na přilepšenou do penze.

Brněnský zvonec proto svým přátelům ráda doporučím.


Případ 5:

Z podnikání mi zbyly dluhy, které jsem bohužel neměl šanci uhradit. Díky platební neschopnosti druhých firem jsem se dostal do velkých problémů. Přišla exekuce a poté i dražební vyhláška se stanovením termínu dražby. Dle dražební vyhlášky byl náš dům odhadnut na poloviční cenu. Z této ceny byla stanovena vyvolávací cena ve výši 2/3 odhadní hodnoty. Z dražby jsme měli velké obavy, jelikož vyvolávací cena byla velmi nízká a nepokryla by všechny dluhy.

Proto jsme využili nabídku realitní kanceláře Brněnský zvonec, která vyplatila naše závazky a dům vykoupila za předem dohodnutou cenu. Vše bylo rychle vyřešeno dle sjednaných podmínek. Veškeré závazky kancelář dodržela v daném termínu.

Dluhy už mě netrápí, začal jsem dokonce i klidně v noci spávat.


Případ 6:

S manželem jsme přišli o práci společně, pracovali jsme v jednom velkém podniku, který zkrachoval. Nebylo nám vyplaceno ani odstupné. Celkově se naše situace zhoršovala. Půjčovali jsme si od známých a rodiny, dluhy jsme chtěli splatit, a proto jsme začali využívat nebankovních krátkodobých půjček.

Půjček bylo více a na našem bytě tak bylo vypsaných i více exekucí od různých exekutorů. S některými exekutory byla domluva velmi dobrá, avšak měli sídla v různých koutech republiky jako např. v Praze, Plzni, Přerově, a dokonce i v Chomutově. Nebyla šance všechny vyhledat a zejména všechny osobně navštívit. Neznáme úřední postupy a podmínky potřebné k výmazům exekucí na katastru nemovitostí.

Brněnský zvonec za nás vše vyřešil – rychle a profesionálně. Děkujeme.

 


Copyright © 2022 | Úvod  |   Výkup nemovitostí  |   Jak vše probíhá   |   Reference  |   Kontakt